Młodszy Specjalista ds. badań i rozwoju – biomateriały

Miejsce wykonywania pracy: Biovico Sp. z o.o. ul. Hutnicza 15B, 81-061 Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie badań badawczo-rozwojowych mających na celu opracowanie oraz udoskonalenie iniekcyjnych materiałów do regeneracji tkanki chrzęstnej;
  • Wykonywanie bieżących analiz fizykochemicznych opracowywanych materiałów;
  • Badania związane z charakterystyką materiałów, zgodną z normami oraz wytycznymi dla wyrobów medycznych;
  • Aktywny udział w rozwoju przedklinicznym oraz klinicznym materiału;
  • Prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych badań;
  • Opracowywanie wyników oraz raportów z przeprowadzonych analiz i doświadczeń;
  • Aktywna współpraca z innymi członkami zespołu badawczego nad rozwojem nowych produktów oraz analiz związanych z procesem ich wytwarzania;
  • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych działów firmy pod względem możliwości zastosowania danych metod analitycznych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, ze specjalizacją w dziedzinie: inżynierii materiałowej, chemii, chemii organicznej, technologii chemicznej, chemii polimerów, technologii biopolimerów;
  • Warunek konieczny: gruntowna wiedza oraz praktyczne doświadczenie w użyciu zaawansowanych technik analitycznych(chromatografia cieczowa, spektrometria UV/VIS, FTIR, NMR, MS);
  • Wiedza z zakresu chemii organicznej, inżynierii materiałowej oraz chemii polimerów;
  • Doświadczenie w samodzielnej pracy laboratoryjnej;
  • Doświadczenie w zakresie obsługi aparatury analitycznej;
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym lub przemyśle farmaceutycznym;
  • Dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków;
  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Uczestnictwo w ambitnych projektach badawczych w ramach aktualnie realizowanych prac badawczych;
  • Pracę w nowo otwartym, doskonale wyposażonym laboratorium badawczo-rozwojowym;
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia;
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy;
  • Pracę z bardzo ciekawymi tematami badawczymi w innowacyjnej firmie biotechnologicznej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: rnd@biovico.pl z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Kandydaci proszeni są o umieszczenie kompletu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), które zawierają informacje o tematyce pracy magisterskiej/doktorskiej, odbytych stażach oraz nabytych technikach i umiejętnościach laboratoryjnych.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę Biovico sp. z o. o. (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833).

FreshMail.pl