Menu
berroxin_syrop

Berroxin Syrop

Suplementy Diety

Berroxin™ Syrop zawiera standaryzowany ekstrakt z owoców i kwiatów czarnego bzu. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.

 • O produkcie

  Berroxin™ Syrop zawiera standaryzowany ekstrakt z owoców i kwiatów czarnego bzu. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Słodzony syropem z agawy.

 • Zalecane dzienne spożycie

  Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:

  Dzieci od 3 do 5 roku życia 2,5 ml 4 razy dziennie.

  Dzieci od 6 do 12 roku życia 5 ml 3 razy dziennie.

  Dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli 10 ml 3 razy dziennie.

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 • Objętość

  80ml

 • Sposób użycia

  Berroxin™ Syrop należy spożyć bezpośrednio doustnie. Nie należy popijać i mieszać preparatu z innymi płynami.

 • Warunki przechowywania

  Berroxin™ Syrop przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Po otwarciu spożyć w ciągu miesiąca.

 • Wykaz składników

  syrop z agawy, ekstrakt z kwiatów czarnego bzu, miód, ekstrakt z owoców czarnego bzu, woda, ekstrakt z hibiskusa, koncentrat soku z cytryny

Podobne Produkty

ortonisil

Ortonisil Si

Ortonisil Si uzupełnia dietę w krzem w postaci kwasu ortokrzemowego stabilizowanego choliną, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyswajalny.

Chondrovox

Chondrovox

Chondroityna jest naturalnym składnikiem chrząstki stawowej. Substancją aktywną preparatu Chondrovox jest siarczan chondroityny, który występuje naturalnie w chrząstce stawowej....

biolevox-complex

Biolevox Complex

Biolevox™ Complex uzupełnia dietę w składniki naturalnie występujące w strukturach stawowych i wspomagające funkcjonowanie stawów.

berroxin_syrop

Berroxin Syrop

Berroxin™ Syrop zawiera standaryzowany ekstrakt z owoców i kwiatów czarnego bzu. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.

tabletki, na kręgosłup, regeneracja, stawów

Biolevox Neuro

Biolevox Neuro to zestaw składników wspierających funkcjonowanie układu nerwowego.

lyprinol_sport

Lyprinol Sport

Lyprinol Sport Edition to suplement diety przeznaczony dla sportowców. Preparat zawiera oryginalną kompozycję lipidów PCSO-524, uzyskaną za pomocą wysokozaawansowanej biot...

retico

Retico 30

Retico30™ zawiera Pycnogenol® - opatentowany ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej Pinus pinaster oraz rutynę (rutozyd).

lyprinol

Lyprinol

Lyprinol® to suplement diety. Opatentowany, stabilizowany kompleks lipidowy.

crystalmind

Crystal Mind

Suplement diety Crystal Mind™ bogaty w EPA i DHA (omega-3), GLA (omega-6) oraz witaminy i składniki mineralne. Suplement diety zalecany powyżej 3 roku życia.

levidor_pacshot_29022016_1

Levidor

Preparat Levidor™ zawiera opatentowaną formułę złożoną z ekstraktów: z nasion z czarnuszki siewnej Nigella sativa i korzenia arcydzięgla Angelica archangelica.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl