Specjalista ds. badań i rozwoju – biomateriały

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie oraz modyfikacja iniekcyjnych materiałów kościozastępczych;
  • Badania związane z charakterystyką materiałów, zgodną z normami oraz wytycznymi dla wyrobów medycznych;
  • Tworzenie pełnej dokumentacji dla opracowywanych materiałów kościozastępczych;
  • Wdrażanie najnowszych dostępnych technologii, związanych z opracowaniem innowacyjnych materiałów kościozastępczych; wykorzystanie najnowszych trendów w tworzeniu nowatorskich rozwiązań w ortopedii;
  • Aktywny udział w rozwoju przedklinicznym oraz klinicznym materiału;
  • Udział w transferze technologii do skali półprzemysłowej i przemysłowej;
  • Opracowywanie danych statystycznych i projektowanie eksperymentów;
  • Współtworzenie strategii rozwoju nowych produktów;
  • Współpraca ze środowiskiem ortopedycznym;
  • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych działów firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, ze specjalizacją w dziedzinie: inżynierii materiałowej,chemii, technologii chemicznej, chemii polimerów, nanotechnologii, technologii biopolimerów;
  • Zakończone studia doktorskie bądź 3 letnie doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym bądź biotechnologicznym;
  • Doświadczenie w samodzielnej pracy laboratoryjnej na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w opracowywaniu nowych materiałów;
  • Doświadczenie w badaniach materiałów na bazie hydroksyapatytu oraz fosforanów wapnia;
  • Doświadczenie w skalowaniu procesów i walidacji metod;
  • Wiedza z zakresu nanotechnologii, inżynierii materiałowej, chemii nieorganicznej;
  • Wiedza z zakresu zaawansowanych technik pomiarowych;
  • Umiejętność projektowania i korygowania doświadczeń;
  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Arakcyjne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w ambitnych projektach badawczych w ramach aktualnie realizowanych prac badawczych
  • Pracę w doskonale wyposażonym laboratorium badawczo-rozwojowym
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
  • Pracę z bardzo ciekawymi tematami badawczymi w innowacyjnej firmie biotechnologicznej

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: rnd@biovico.pl z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Kandydaci proszeni są o umieszczenie kompletu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), które zawierają informacje o tematyce pracy magisterskiej/doktorskiej, odbytych stażach oraz nabytych technikach i umiejętnościach laboratoryjnych.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę Biovico sp. z o. o. (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833).

FreshMail.pl