Młodszy specjalista ds. badań i rozwoju – biologia

Zadania:

  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych oznaczania aktywności biologicznej, efektywności działania wyrobów na bazie kwasu hialuronowego;
  • określanie aktywności biologicznej związków in vitro (w hodowli komórkowej);
  • wykonywanie bieżących analiz;
  • prowadzenie dokumentacji dla przeprowadzanych doświadczeń laboratoryjnych;
  • opracowywanie wyników oraz raportów;
  • aktywna współpraca z innymi członkami zespołu badawczego nad rozwojem nowych produktów;
  • przegląd dostępnych baz danych oraz publikacji naukowych pod kątem rozwoju projektu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu nauk biomedycznych, ze specjalizacją w dziedzinie: biologii komórki, biotechnologii, biochemii lub pokrewnej
  • mile widziane doświadczenie w w przemyśle farmaceutycznym bądź  biotechnologicznym;
  • doświadczenia w hodowli linii komórkowych, mile widziane doświadczenie w pracy z komórkami macierzystymi
  • doświadczenia w prowadzeniu badań metodami takimi jak: western blotting, ELISA, cytometria przepływowa, immunohistochemia, immunofluorescencja;
  • doświadczenia w metodach biochemicznych oznaczania mechanizmu działania związków, w tym znajomości takich technik jak western blotting, ELISA, cystometria przepływowa, immunohistochemia, immunofluorescencja
  • doświadczenia w obsłudze aparatury do badań;
  • dokładności i rzetelności w realizacji powierzonych obowiązków;
  • samodzielności, kreatywności i zaangażowania;
  • dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu;
  • dobrej znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w ambitnym projektach badawczych w ramach aktualnie realizowanych prac badawczych
  • pracę w doskonale wyposażonym laboratorium badawczo-rozwojowym
  • profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
  • pracę z bardzo ciekawymi tematami badawczymi w innowacyjnej firmie biotechnologicznej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: rnd@biovico.pl z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Kandydaci proszeni są o umieszczenie kompletu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny), które zawierają informacje o tematyce pracy magisterskiej/doktorskiej, odbytych stażach oraz nabytych technikach i umiejętnościach laboratoryjnych.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę Biovico sp. z o. o. (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833).

FreshMail.pl